Figi bokserki damskie z własnym nadrukiem Śmieszne figi bokserki damskie

Bokserki figi damskie z własnym nadrukiem

59.99

Pięknie uszyte damskie figi lub bokserki wykończone satynową tasiemką. Posiadają niski stan. Świetny gadżet nadający się doskonale na prezent dla dziewczyny czy też przyszłej Panny Młodej. Zabawny nadruk możesz umieścić zarówno na przedniej jak i tylnej stronie. Super sposób na urozmaicenie posiadanej bielizny czymś zaskakującym!

GENERUJ NADRUK
Bokserki męskie z własnym nadrukiem Śmieszne bokserki męskie

Bokserki męskie z własnym nadrukiem

59.99

Bielizna z własnym nadrukiem? Bokserki ze śmieszną grafiką? Tak, to możliwe. Męskie bokserki dostępne w naszej ofercie świetnie nadadzą się na śmieszny prezent dla chłopaka. Nadruk możesz umieścić po obydwu stronach!

GENERUJ NADRUK
Stringi z własnym nadrukiem Śmieszne stringi

Stringi damskie z własnym nadrukiem

44.00

Chcesz podarować jej zabawny prezent? Śmieszny lub sexowny gadżet? Puść wodze fantazji i zamów stringi damskie z własnym nadrukiem lub napisem. Grafikę możesz umieścić po obydwu stronach produktu.

GENERUJ NADRUK
Podkoszulka damska z własnym nadrukiem Śmieszna podkoszulka damska

Podkoszulka damska z własnym nadrukiem

64.99

Element bielizny lub dodatkowy element garderoby. Ta podkoszulka damska z pewnością może spełniać obydwie role ze względu na swoją jakość oraz uniwersalny wygląd. Delikatnie przylegająca i dopasowana do sylwetki podkoszulka na cienkich ramiączkach sprawdzi się również jako koszulka do spania. Po dodaniu na nią własnej grafiki lub zabawnego napisu zmienisz ją w wyjątkowy element garderoby. Wrzuć na podkoszulkę dowolny, własny nadruk!

GENERUJ NADRUK
Podkoszulka męska z własnym nadrukiem Śmieszna podkoszulka męska

Podkoszulka męska z własnym nadrukiem

64.99

Skoro można dodawać nadruki na koszulki to dlaczego nie na podkoszulki? Podkoszulka z własnym nadrukiem to element garderoby, na którym możesz zaszaleć! Męska podkoszulka ze standardowymi powierzchniami zadruku – dodaj napis, śmieszną grafikę i zmień zwykłą podkoszulkę w coś niezwykłego.

GENERUJ NADRUK