Mały plecak z własnym nadrukiem Śmieszny mały plecak

Plecak mały z własnym nadrukiem

69.00

Mały plecak z własnym nadrukiem to świetna alternatywa dla zwykłych, szarych plecaków bez wyrazu. Idealny dla małego ucznia lub jako podręczny bagaż. Teraz taki plecak możesz mieć z własnym, niepowtarzalnym nadrukiem. A jaki to nadruk będzie i do czego wykorzystasz ten plecaczek zależy tylko od Ciebie. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów plecak jest bardzo pojemny, dzięki klasycznej budowie. Posiada również dodatkową, zewnętrzną kieszeń na drobiazgi lub mniejsze przedmioty, dzięki niej łato się do nich dostaniesz.

GENERUJ NADRUK
Duży plecak z własnym nadrukiem Śmieszny duży plecak

Plecak duży z własnym nadrukiem

79.00

Rok szkolny czas zacząć? Zacznij swój wyposażony w niepowtarzalny plecak z własnym nadrukiem lub napisem. Dodaj na niego własną grafikę lub zdjęcie albo napis i ciesz się pojemnym i wygodnym plecakiem szkolnym! Ten duży i pojemny plecak zmieści wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień w szkole lub na uczelni a organizację rzeczy ułatwi podział na kieszeń główna oraz dodatkową, zapinaną na zamek kieszeń przednią, która jest idealna na piórnik lub drugie śniadanie.

GENERUJ NADRUK
Saszetka nerka z własnym nadrukiem Śmieszna saszetka nerka

Saszetka – nerka z własnym nadrukiem

44.00

Chcesz nerkę z własnym nadrukiem? No to masz! Jedyny i niepowtarzalny kołczan prawilności z Twoją własną ksywą lub innym, ciekawym nadrukiem bądź napisem w zasięgu Twojej ręki. Ta prosta i bardzo funkcjonalna saszetka teraz może mieć na sobie również Twój nadruk. Doskonała jako podręczna saszetka na portfel i telefon czy klucze, idealnie sprawdzi się na wycieczce, w trakcie podróży ale również na co dzień jako uzupełnienie np. plecaka.

GENERUJ NADRUK
Portfel z własnym nadrukiem Śmieszny portfel

Portfel z własnym nadrukiem

44.00

Idealny portfel dostępny już teraz na naszej stronie. Nowoczesny, młodzieżowy portfel z własnym nadrukiem możesz zamówić w ciągu kilku chwil. Wystarczy że umieścisz na nim własne zdjęcie lub inną grafikę. Portfel posiada zarówno dużą kieszeń na banknoty jak i wiele mniejszych kieszonek, w których zmieścisz wszystkie karty. Ciekawy pomysł na prezent lub gadżet!

GENERUJ NADRUK