Bluza męska z własnym nadrukiem Śmieszna bluza męska

Bluza męska z własnym nadrukiem

79.00

Bez zbędnego kombinowania – prosta męska bluza, bez kaptura, zamka i bez kieszeni. Za to z nieograniczoną żadnymi przeszkodami ilością miejsca do umieszczenia własnej grafiki. Zrób sobie lub komuś znajomemu doskonały prezent i wrzuć na bluzę coś śmiesznego. Bluza z nadrukiem na Twoje specjalne zamówienie!

GENERUJ NADRUK
Bluza męska Fruit Of The Loom z własnym nadrukiem Śmieszna bluza męska Fruit Of The Loom

Bluza męska z kapturem Fruit Of The Loom

89.00

Kolejna w kolekcji męska bluza z kapturem tym razem od znanej firmy Fruit of the loom. Klasycznie krojona bluza z dużym kapturem w jednolitym kolorze. Pozwala na umieszczenie dużego nadruku z przodu bluzy co jest niemożliwe w przypadku bluz rozpinanych. Ogrom miejsca do pozwalającego na umieszczenie własnej grafiki lub napisu zarówno z przodu jak i z tyłu bluzy.

GENERUJ NADRUK
Bluza męska rozpinana z kapturem z własnym nadrukiem Śmieszna rozpinana bluza męska z kapturem

Bluza męska rozpinana z kapturem

109.00

Rozpinana bluza męska z kapturem to podstawa każdej szanującej się młodzieżowej szafy. Duży, zaciągany sznurkami kaptur, zamek błyskawiczny pozwalający rozpiąć bluzę oraz kieszenie kangurki to najbardziej klasyczny projekt bluzy jaki stworzono. Teraz Ty możesz nadać jej niepowtarzalny charakter tworząc jedyną w swoim rodzaju bluzę z własnym nadrukiem. Umieść grafikę na plecach bluzy, dodaj napis lub logo. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

GENERUJ NADRUK
Amerykańska bluza męska College z własnym nadrukiem Śmieszna amerykańska bluza męska College

Bluza męska amerykańska z własnym nadrukiem

109.00

Znudziły Ci się standardowe bluzy? Chcesz się wyróżnić? Lubisz amerykański styl? Ten produkt jest idealny dla Ciebie. Amerykańska bluza typu College z własnym nadrukiem już teraz dostępna w naszym generatorze nadruków. Doskonała alternatywa dla klasycznych bluz, zapinana na napy bluza bez kaptura z szerokim kołnierzem. Dodaj na nią własną grafikę lub zdjęcie i stwórz coś niepowtarzalnego.

GENERUJ NADRUK
Bluza męska z kapturem z własnym nadrukiem Śmieszna bluza męska z kapturem

Bluza męska z kapturem z własnym nadrukiem

99.00

Bluza z kapturem – zależnie od modelu z białym lub czarnym wnętrzem kaptura. Męska bluza standardowo wyposażona w dużą kieszeń na środku i małą wewnętrzną kieszonkę na elektronikę oraz ogromną ilość miejsca do wykonania swojego nadruku. Rękawy bluzy posiadają otwory na kciuk. Niezależnie od tego czy chcesz na bluzie mieć swój napis – imię, ksywkę czy np. Logo ulubionej drużyny, ta bluza doskonale nada się do tego.

GENERUJ NADRUK