Koszulka dla chłopca z własnym nadrukiem Śmieszna koszulka dla chłopca

Koszulka dziecięca dla chłopca z własnym nadrukiem

49.00

Dziecięca koszulka z własnym nadrukiem to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni i kreatywności Twojego dziecka. To też wspaniały i praktyczny gadżet dla każdego urwisa. Chłopięca koszulka z nadrukiem lub grafiką stanowi również doskonały prezent. Umieść na koszulce dowolny projekt i zaskocz swoje dziecko - wizerunkiem ulubionego piłkarza, gwiazdy muzyki, pokemona czy innej postaci z bajki. Zaproś dziecko do wspólnego stworzenia takiego nadruku i wspólnie stwórzcie jedyną w swoim rodzaju koszulkę chłopięcą z własnym nadrukiem.

GENERUJ NADRUK
Koszulka dla dziewczynki z własnym nadrukiem Śmieszna koszulka dla dziewczynki

Koszulka dziecięca dla dziewczynki

49.00

Z naszych obserwacji wynika, że dziewczynki, tak samo jak chłopcy, uwielbiają koszulki z własnym nadrukiem. Nie ograniczaj wyobraźni swojego dziecka i razem z nim stwórz unikalny element garderoby jakim będzie dziewczęca koszulka z własną grafiką. Na koszulce możesz umieścić praktycznie każdy projekt wykonany przez Twoje dziecko - ulubionego kucyka, pokemona, gwiazdę muzyki albo zdjęcie lub napis. To także świetny pomysł na prezent!

GENERUJ NADRUK
Koszulka dziecięca z własnym nadrukiem Śmieszna koszulka dziecięca

Koszulka chłopięca z kolorowymi rękawami

54.00

Modnie wykończona, stylowa chłopięca koszulka z kolorowymi rękawami doskonale podkreśla i urozmaica wygląd dziecięcej koszulki z własnym nadrukiem. Wybierz ulubiony kolor swojego dziecka i dodaj na koszulkę coś co lubi - zdjęcie lub grafikę ulubionego zwierzaka, postaci z kreskówki czy gwiazdy sportu lub muzyki i podaruj mu wspaniały gadżet, którego pozazdroszczą wszyscy albo w prosty sposób stwórz koszulkę z imieniem dziecka.

GENERUJ NADRUK