Męska koszulka fullprint z własnym nadrukiem Śmieszna męska koszulka fullprint

Koszulka męska fullprint z własnym nadrukiem

100.00

Koszulka na której możesz zadrukować całą powierzchnię. Tak całą, nie pół nie trzy czwarte – CAŁĄ. Łącznie z rękawami i kołnierzem. Koszulka fullprint z własnym nadrukiem - więcej miejsca na Twoje nadruki nie znajdziesz nigdzie. Pamiętaj by umieszczana grafika była wysokiej jakości – to zapewni najlepszy efekt końcowy.

GENERUJ NADRUK
Damska koszulka fullprint z własnym nadrukiem Śmieszna damska koszulka fullprint

Koszulka damska fullprint z własnym nadrukiem

100.00

Fullprint w pełnym tego słowa znaczeniu w wydaniu dla Pań. Dostosowany do damskiej sylwetki krój tej koszulki wyróżnia ją znacząco pośród zwykłych unisexowych koszulek. Wyraźnie zaznaczona talia, lekko luźny styl, szeroki dekolt a do tego nieograniczone pole do umieszczenia własnego nadruku. Grafikę możesz umieścić z przodu i z tyłu koszulki na całej jej powierzchni. Twoja kreatywność nigdy nie była tak nieograniczona! Wrzuć na koszulkę grafikę w pełnym kolorze i zobacz efekty w naszym generatorze nadruków.

GENERUJ NADRUK
Dziecięca koszulka fullprint z własnym nadrukiem Śmieszna dziecięca koszulka fullprint

Koszulka dziecięca fullprint z własnym nadrukiem

79.00

Tego jeszcze nie było! Koszulki dziecięce fullprint to maksymalna powierzchnia nadruku, nieograniczona w żaden sposób, dla najbardziej kreatywnych  wymagających małych twórców! Na twej koszulce zmieścisz każdy, największy nawet nadruk. Od własnoręcznie wykonanych przez dziecko dzieł sztuki po ulubione postaci z kreskówek, filmów czy komiksów! Doskonały pomysł na wspólną zabawę z dzieckiem, dodaj nadruk na koszulkę i zamów fullprint dziecięcy.

GENERUJ NADRUK
Damska koszulka hybrydowa fullprint z własnym nadrukiem Śmieszna damska hybrydowa koszulka fullprint

Koszulka damska fullprint hyb. z własnym nadrukiem

75.00

Doskonała i tańsza alternatywa dla koszulki fullprint - koszulka hybrydowa. Posiada przedni panel pozwalający na wykonanie pełnego nadruku uzupełniony o plecy wykonane z jednolitego materiału w kolorze czarnym lub ciemno granatowym. Koszulka posiada damski, lekko luźny krój z szerszym dekoltem. Niezmiennie na przedniej części możesz umieścić grafikę pokrywającą koszulkę od góry do samego dołu i to w pełnym kolorze - wymarzona koszulka fullprint z własnym nadrukiem dostępna od ręki!

GENERUJ NADRUK
Tunika sukienka z własnym nadrukiem Śmieszna tunika sukienka

Tunika sukienka fullprint z własnym nadrukiem

115.00

Ciekawy i niepowtarzany ciuch dla dziewczyn. Tunika z własnym nadrukiem. Tak teraz możesz nadrukować dowolną grafikę na całej powierzchni tej lekkiej i przylegającej sukienki. Może ona pełnić różne funkcje a dzięki Twojemu, własnemu projektowi nadruku, możesz zamienić ją w niepowtarzalny element swojej garderoby.

GENERUJ NADRUK