Long sleeve damski fullprint z własnym nadrukiem Śmieszny long sleeve damski

Longsleeve damski fullprint z własnym nadrukiem

120.00

Uniwersalna, lekka bluza lub longsleeve fullprint z możliwością zadrukowania całego panelu przedniego. Niewiarygodny i niepowtarzalny efekt łączący uniwersalność lekkiej bluzy z nadrukiem fullprint. Uniwersalny, młodzieżowy i nowoczesny krój tej bluzy podkreśla jej stylowe wykończenie mankietów, dołu bluzy i kołnierza wykonane z przyjemnego, bawełnianego ściągacza oraz kontrastowa tasiemka kołnierza.

GENERUJ NADRUK
Long sleeve męski fullprint z własnym nadrukiem Śmieszny long sleeve męski

Longsleeve męski fullprint z własnym nadrukiem

120.00

Za gorąco na bluzę? Wrzuć na siebie nasz longsleeve fullprint z długimi rękawami – oczywiście z Twoim własnym nadrukiem. Zaprojektowanie tej koszulki lub jak kto woli lekkiej bluzy zajmie Ci chwilę a radość z noszenia będziesz miał przez długi czas! Nie ograniczaj swojej fantazji – pole zadruku na przedniej części tej bluzy pozwoli Ci umieścić na niej własny napis lub zaprojektować odjechaną grafikę!

GENERUJ NADRUK
Long sleeve dziecięcy fullprint z własnym nadrukiem Śmieszny long sleeve dziecięcy

Longsleeve dziecięcy fullprint z własnym nadrukiem

120.00

Alternatywa dla grubej bluzy dziecięcej - lekka bluza dziecięca lub longsleeve w uniwersalnym fasonie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Doskonałe uzupełnienie garderoby Twojego dziecka teraz w niewiarygodnej wersji fullprint. Nanieś nadruk na przedni panel bluzy i podaruj swojemu dziecku wspaniały prezent! Lekka bluza sprawdzi się w chłodniejsze dni jako nakrycie wierzchnie lub jako uniwersalne ubranie do szkoły. Nadruk z ulubionym bohaterem filmowym, sportowcem lub gwiazdą muzyki sprawi, że szybko stanie się ulubionym elementem garderoby Twojego dziecka!

GENERUJ NADRUK
Bluza fullprint damska z własnym nadrukiem Śmieszna bluza damska fullprint

Bluza damska fullprint z własnym nadrukiem

144.00

Klasyczna bluza o modnym, młodzieżowym i luźnym kroju to obowiązkowy element Twojej garderoby. Damska wersja naszego popularnego produktu - bluzy fullprint - pozwala na zadrukowanie całej przedniej części bluzy. Świetnie wykonana z modnie wszytymi rękawami, gruba bluza. Możesz zamówić ją już dziś z Twoim indywidualnym, niepowtarzalnym projektem grafiki. Nadruk naniesiemy na przód bluzy tworząc produkt jedyny w swoim rodzaju.

GENERUJ NADRUK
Bluza fullprint męska z własnym nadrukiem Śmieszna bluza męska fullprint

Bluza męska fullprint z własnym nadrukiem

144.00

Koszulka to za mało? Chcesz bluzę ale potrzebujesz więcej miejsca dla swojej fantazji? Bluza hybrydowa fullprint to idealny produkt dla Ciebie. Ogromne pole nadruku na przedniej części bluzy pozwala na umieszczenie na prawdę dużej grafiki na Twojej bluzie. Idealna na chłodniejsze wieczory wciąż tak samo funkcjonalna a jednak niepowtarzalna – bluza z Twoim nadrukiem zaprojektuj swoją już dziś!

GENERUJ NADRUK
Bluza fullprint dziecięca z własnym nadrukiem Śmieszna bluza dziecięca fullprint

Bluza dziecięca fullprint z własnym nadrukiem

144.00

Chłopiec czy dziewczynka - nieważne - każdy chce mieć fajną, uniwersalną bluzę. Idealna do szkoły czy na podwórko, sprawdzi się w chłodniejsze dni. Będzie jeszcze bardziej wyjątkowa jeśli będzie miała niepowtarzalny nadruk, grafikę lub napis. Tak, również dla najmłodszych stworzyliśmy bluzę z własnym nadrukiem w typie fullprint. Cały przedni panel bluzy przeznaczony jest na nadruk i niezależnie czy będzie to zdjęcie ulubionego piosenkarza czy sportowca, postać z bajki czy filmu - efekt końcowy będzie oszałamiający!

GENERUJ NADRUK